Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Ebru OKUMUŞOĞLU

29 Temmuz 1986 tarihinde Ankara’da doğdu. İlköğretimini Mimar Kemal İlköğretim Okulunda, orta ve lise öğretimini Ankara Anadolu Lisesinde Fransızca Fen Bilimleri bölümünde tamamladı. Üniversite eğitimini ise Atılım Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde İngilizce olarak tamamladı.
Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Verim Eğitim ve Danışmanlık firmasında Kobi Uzmanı ve Proje Yöneticisi olarak görev aldı. Aynı kurumda çalışırken KOSGEB’in Uygulamalı Girişimcilik Hibe Programı kapsamında eğitmen olarak görev yaptı. Birçok iş planı, Kobi ve Tematik Proje hazırladı. Aynı zamanda C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği uzmanı olan Ebru Okumuşoğlu, firmada TKDK ve diğer hibe programları kapsamında projeler hazırladı. Hazırladığı TKDK projelerinin tamamı desteklendi ve başarıyla yürütüldü.
2014 yılında Başkent Eğitim ve Danışmanlık firmasında meslek hayatına devam eden Ebru Okumuşoğlu, firmada özellikle dış ticaret teşvikleri alanında uzmanlaştı. Dahilde İşleme Rejimi belge alımı, revizesi ve kapatılması gibi süreçlerde işletmelere hizmet verdi.
27.04.2015 tarihinde Cengiz Proje ailesine katılan Ebru Okumuşoğlu, şirketimizde Merkezi Finans ve İhale Kurumu Hibe Programları, İç İşleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı Hibe Programları ile çeşitli bakanlıklar ve hibe veren kurumlarla ilgili çalışmalarını sürdürmektedir.
e.okumusoglu@cengizproje.com

Comments are closed.