Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Esra DEMİRHAN ŞAHİN

1986 yılında Çanakkale’de doğdu. Lise öğrenimini Çan İbrahim Bodur Anadolu Lisesi’nde, Lisans öğrenimini Mersin Üniversite’si İşletme Bilgi Yönetimi bölümünde tamamladı.
Üniversite Öğrenimi sırasında Eti Gıda Sanayi ve Çanakkale Seramik Kalebodur A.Ş. de staj çalışmaları gerçekleştirdi.
2011 yılında UBY Teknoloji ve Turizm Şirketler Grubu’nda Turizm ve Organik Tarım alanında Planlama, Pazarlama faaliyetlerinde görev alarak iş hayatına başladı. 2013 yılında üniversitede eğitimini aldığı ve ilgi duyduğu Hibe Projeleri Yönetimi alanına geçiş yapmak için gerekli eğitimleri tamamlayarak önce Yapı Dünya Danışmanlık Ltd. Şti. ve sonra da Sisoft Sağlık Bilgi Sistemleri Ltd. Şti. bünyesinde Proje Uzmanı olarak görev aldı.
Proje Yönetimi Birimlerinde AB Katılım Öncesi Kırsal Kalkınma Mali Yardım Aracı Programı Kapsamındaki TKDK Ipard Projeleri, Kosgeb Projeleri, Tubitak Projeleri, Kalkınma Ajansı Projeleri yazımı ve yürütülmesi kapsamında çalışmalar yürüttü. 2014 yılında Cengiz Eğitim Proje ve Danışmanlık ailesine katıldı. Halen Cengiz Eğitim Proje ve Danışmanlık bünyesinde Avrupa Birliği ve Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen Erasmus + Programı kapsamındaki projelerin yazımı ve koordinasyonu görevini sürdürmektedir.
e.sahin@cengizproje.com

Comments are closed.